Černé baterie do koupelny

Černé baterie do koupelny? Proč ne?

V koupelnách používáme běžně nábytek bílé barvy. Dnes vám ale chceme ukázat, že i černá může do vaší koupelny vnést velkolepý styl. TRES nabízí celou škálu produktů kombinujících komfort se spolehlivostí s černým nátěrem a estetickým ztvárněním, které se neomrzí.

Už jste někdy u vodovodních baterií pro umyvadlo, bidet, sprchu či vanu zapřemýšleli nad černou barvou?

U barev často nechceme riskovat a pro baterie volíme raději to nejjednodušší – typický chrom. Ať už sázíte na klasičtější, nebo modernější výzdobu, baterie černé barvy jsou sázkou na jistotu. Černá je ikonickou barvou, která se hodí ke všemu. Vyzařuje silnou osobitost a charakter, a navíc dodává prostoru eleganci a vytříbenost.

Zde Vám na ilustrativních příkladech ukážeme, jak mohou černé matové baterie zkrášlit prostředí a zvětšit jeho osobitý charakter. Baterie v černé matné i lesklé barvě můžete zakoupit v našem e-shopu:

project_cerna.jpgsérie TRES PROJECT matná čená barva

study_cerna_mat.jpgsérie TRES STUDY matná čená barva

study_cerma_lesk.jpgsérie TRES STUDY lesklá černá barva

cuadro_umyvadlova_cerna.JPGsérie TRES CUADRO matná čená barva

slim_cerna.jpgsérie TRES SLIM matná černá barva

 

    

 
 
 
 

umyvadlo.jpg

vana.jpg

sprcha.jpg

Příznivce hranatých tvarů potěšíme sérií vodovodních baterií CUADRO a SLIM.

cuadro_vanova_cerna.JPGcuadro_umyvadlova_cerna.JPGcuadro_vanova_stojankova_cerna.JPGcuadro_nastenna_umyvadlova_cerna.JPG

slim_sprchovy_sloup_cerna.JPGslim_umyvadlova_vysoka_cerna.JPGslim_nastenna_umyvadlova_cerna.JPGslim_vanova_cerna.JPG

Další modely černých baterií nebo baterií v jiných exkluzivních provedeních, najdete je na našich webových stránkách https://www.koupelny-badideal.cz/pakove-baterie