Černé baterie do koupelny

Černé baterie do koupelny? Proč ne?

V koupelnách používáme běžně nábytek bílé barvy. Dnes vám ale chceme ukázat, že i černá může do vaší koupelny vnést velkolepý styl. TRES nabízí celou škálu produktů kombinujících komfort se spolehlivostí s černým nátěrem a estetickým ztvárněním, které se neomrzí.

Už jste někdy u vodovodních baterií pro umyvadlo, bidet, sprchu či vanu zapřemýšleli nad černou barvou?

U barev často nechceme riskovat a pro baterie volíme raději to nejjednodušší – typický chrom. Ať už sázíte na klasičtější, nebo modernější výzdobu, baterie černé barvy jsou sázkou na jistotu. Černá je ikonickou barvou, která se hodí ke všemu. Vyzařuje silnou osobitost a charakter, a navíc dodává prostoru eleganci a vytříbenost.

Zde Vám na ilustrativních příkladech ukážeme, jak mohou černé matové baterie zkrášlit prostředí a zvětšit jeho osobitý charakter. Baterie v černé matné i lesklé barvě můžete zakoupit v našem e-shopu:

série TRES PROJECT matná čená barva

série TRES STUDY matná čená barva

série TRES STUDY lesklá černá barva

série TRES CUADRO matná čená barva

série TRES SLIM matná černá barva

 

umyvadlo.jpg

vana.jpg

sprcha.jpg

Příznivce hranatých tvarů potěšíme sérií CUADRO a SLIM.

cuadro_vanova_cerna.JPGcuadro_umyvadlova_cerna.JPGcuadro_vanova_stojankova_cerna.JPGcuadro_nastenna_umyvadlova_cerna.JPG

slim_sprchovy_sloup_cerna.JPGslim_umyvadlova_vysoka_cerna.JPGslim_nastenna_umyvadlova_cerna.JPGslim_vanova_cerna.JPG

Další modely černých baterií nebo baterií v jiných exkluzivních provedeních, najdete je na našich webových stránkách https://www.koupelny-badideal.cz/pakove-baterie