Shower Technology Blue Edition dokonalé řešení i do hotelových koupelen

Shower Technology Blue Edition od TRES, dokonalé řešení do hotelových koupelen.

Blue_edition_obr1.jpg

ZOBRAZIT VÝROBKY

Koupelny patří k místům, jež mají na spokojenost hotelových hostů největší vliv. Ve vnímání návštěvníka je koupelna přímým odrazem úrovně a kvality ubytovacího zařízení. S tímto faktorem je nutno vždy počítat a vtisknout koupelně novou přidanou hodnotu. Tak, aby hosta překvapila a vedle designu samozřejmě poskytovala vše potřebné v oblasti k úspory vody, funkčnosti a hygieny.

Ideálním řešením do sprch hotelových pokojů jsou produkty Shower Technology Blue Edition od TRES. Splňují všechna uvedená kritéria a svými zlepšeními pozdvihují zážitek ze sprchování na novou, vyšší úroveň.

Modernost a funkcionalita, dvě součásti exkluzivního designu
Jádro Shower Technology tvoří elektronický termostat. Ke spouštění sprchy, programování teploty a k volbě výstupů a průtoku vody slouží dotykový panel. Minimalistický vzhled předurčuje panel jako vhodné řešení do každého prostředí. Ideální prvek pro interiéry usilující o exkluzivní výraz. A nejen to. Výběrem z dostupných provedení v chromu, oceli, bílém nebo černém matu ho skvěle zkombinujete s každým stylem.

Dokonalé sprchování
S bezdotykovými vodovodními bateriemi naprogramujete čas svého příchodu do sprchy – zařízení vás samo upozorní, že voda dosáhla nastavené teploty. Žádné překvapení ze studeného nebo příliš horkého přivítání se nekoná. Rychlost, s níž je voda připravena v požadované teplotě, představuje jeden z významných faktorů snižování spotřeby.

Údržba, jakou hotely potřebují k zajištění hygieny
Důležitým kritériem volby v hotelových zařízeních je dezinfekce proti vzniku legionelózy. Produkty Shower Technology Blue Edition jsou k termické dezinfekci instalací připraveny na zvýšení teploty až na hodnotu 60 °C. Stačí spustit program dezinfekce vysokou teplotou a digitální panel vás upozorní, jakmile cyklus doběhne (trvání do 10 minut). A že vodu zavře sám, není nutno dodávat.

                                 tres_spain_5.jpg

panel_cerna_bila.gifGIFMaker.org_0qTgyg.gif