TRES SHOWER TECHNOLOGY-termostatické podomítkové sety

 

Hlladáte vhodnou  technologii a máte v tom jasno: musí to být něco jednoduchého a intuitivního, ale přitom technicky dokonalého s neméně dokonalým designem, aby baterie přesně zapadla do koupelny Vašich snů.

Nadčasové vybavení sprchového koutu nebo vany podle posledních trendů. Podomítkové digitální termostatické sprchové sety zaručují maximální pohodlí při jednoduché obsluze. Nabídka digitálních setů  s různými sprchovými hlavicemi umožňuje vytvoření sprchového místa  podle Vaší představy.

Sprchový kout nebo vana s elektronickým termostatem se stává jednodušší, atraktivnější a příjemnější. Na dotykovém digitálním panelu si můžete snadno a přehledně naprogramovat teplotu a průtok vody a vytvořit si tak jedinečný osobní zážitek.

Ovládací panel a jeho funkce:

 TRES SHOVER TECHNOLOGY

  • 1. Tato digitální sprcha má pět úrovní průtoku (množství vody) a teplotu nastavitelnou mezi 25 °C a 50 °C. Je-li teplota přitékající studené vody vyšší než navolená teplota, vytékající voda bude mít teplotu přitékající vody. 
  • 2. Teplota je při spuštění nastavena na 38 °C. 
  • 3. Nejvyšší teploty vody je dosaženo, když se nastaví na maximum; voda bude studená, pokud se teplota nastaví na minimum. 
  • 4. Úroveň zvolené teploty je uvedena číselně a na stupnici barev: Modrá: 25 °C ~ 33 °C / Růžovočervená: 34 °C ~ 40 °C / Červená: 41 °C ~ 46 °C 
  • 5. Pokud je zařízení nepřetržitě spuštěno po déle než 15 minut, digitální směšovač se automaticky vypne. 
  • 6. Omezuje teplotu smíšené vody maximálně na 46 °C. 
  • 7. V případě poruch dodávek studené nebo teplé vody se zařízení zablokuje a průtok vody se zastaví. Systém proti opaření, ideální pro děti a osoby vyššího věku. 
  • 8. Je-li přerušena dodávka elektrické energie (výpadek proudu), zařízení se zastaví. Po zapnutí proudu zůstává přibližně po dobu 6 s v pauze a poté se zastaví.

 Elektronickou termostatickou centrálu tohoto výrobku můžeme instalovat ve vzdálenosti mezi 5-ti až 10-ti metry od samostatného sprchového koutu. To nám umožní instalaci v podstatě v jakémkoliv místě v domě, jako např. na terase, v kumbále či v prádelně a to s použitím falešného stropu, uvnitř nábytku či v dutinách pod vanou.

TRES shower technology

TRES shower technology

TRES shower technology

ST_09286554_6.jpgTRES shover technologyshowertechnology_obr9.jpg

Nově jsou v nabídce i 3 a 4-cestná ovládání.

showertechnology_obr.jpg

VYBERTE SI TU NEJLEPŠÍ MOŽNOST. Je to ta, která nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Shower Technology činí z běžné koupelnové rutiny jedinečný zážitek plný odpočinku a komfortu. Prevedení Shower Technology se 3 a 4 výstupy umožňují používat dva výstupy vody najednou.

Systém je vybaven digitálním ovládáním, které je dotykové a elegantní a jehož intuitivní design umožňuje rychle aktivovat požadovaný sprchovací program.

showertechnology

Zvolená teplota je uvedena číselně a na stupnici barev.

showertechnology_obr_teplota_ovladani.jpg

Ovládací panely nabízíme v bílé a černé barvě.

shower_technologybile_ovl..jpgshower_technologycerne_ovl..jpg

 showertechnology

schowertechnology.jpg