Umyvadlové podomítkové baterie od TRES

Víc prostoru a designovější řešení – podomítkové baterie k umyvadlům od TRES

Použití podomítkových baterií s instalací na stěnu patří k trendům v designu umyvadlových zón, kde nahrazuje baterie na umyvadlo. Přinese vám stejné výsledky, ale s vyšší dávkou originality. Ať stavíte novou koupelnu nebo renovujete, umyvadlová baterie TRES v nástěnném podomítkovém provedení stojí vždy za zvážení. Jaké jsou její výhody:

bila_mat_BM_project.jpg

Originální design
Baterie v nástěnném provedení vnesou do vašeho interiéru eleganci. TRES je nabízí v řadě modelů a designových stylů. Bezpečně mezi nimi najdete perfektní doplněk k tomu svému. Chcete-li vytvořit prostředí s ozvěnou minulosti, baterie s výpustí ze stěny bude dokonalým řešením. Pomůže vám navodit klasický či retro styl připomínající starodávné koupelny. Do modernější koupelny volte moderní řešení. Naše modely naleznete v množství stylů, které v interiéru zprostředkují podstatně novodobější estetiku. Všechny designové linie pak můžete kombinovat s exkluzivními povrchovými úpravami. Z dosaženého výsledku budete sami nadšeni.

index_ocel.jpg

Čistší umyvadlo
Jednou z hlavních výhod nástěnných baterií je snadné udržování čistoty. Přenesením baterie na stěnu uvolníte prostor umyvadla a jeho čistění teď bude mnohem snazší a pohodlnější.

griferia-de-bano-tres-clasic_6.jpg

Více místa
Patří-li vaše koupelna spíš k těm menším, instalací vodovodní baterie na stěnu a odstraněním rušivých detailů na desce umyvadla si celkový prostor opticky zvětšíte. A co víc, můžete si dopřát i větší vzdálenost mezi výpustí a umyvadlem.

Podomítková instalace
Ať se rozhodnete pro pákovou baterii nebo dva kohoutky (teplá a studená voda), skrytá instalace vám umožní vytvořit jedinečné a individualizované prostředí. Na co však u této volby nelze zapomenout, je příprava instalace se dvěma nebo třemi otvory. Volbou konkrétního typu baterie byste se proto měli zabývat ještě před zahájením renovace či výstavby. Váš projekt tak bude od začátku počítat se správnou vodovodní instalací. U podomítkové montáže vidíte na stěně pouze jeden nebo dva ovládací prvky (páka nebo kohoutky) a výpusť. Dostupnost výpustí v různých délkách a sklonu vám nabídne vhodné řešení pro každou velikost umyvadla. A žádné stříkání kolem.

ZOBRAZIT PODOMÍTKOVÉ NÁSTĚNNÉ UMYVADLOVÉ BATERIE TRES