Volně stojící baterie

Volně stojící baterie vymyšlené hlavou.

volne_stojici_baterie.jpg

Vodovodní baterie už nejsou pouhým koupelnovým doplňkem. Nové modely volně stojících baterií TRES hladce zapadají do stylu koupelny a stávají se tak, díky svým moderním, ležérním a elegantním liniím, jejími skutečnými protagonisty. Byly vymyšleny pro zdůraznění vany a oživení celé koupelny s úmyslem vytvořit intimní prostor na míru, s vlastní identitou.

 Vodovodní baterie od TRES Grifería,vymyšlené hlavou, se odlišují díky své pokročilé technologii a technické kvalitě. Design potvrzuje přesnost a revolučnost jejich mechanizmu a celé vnitřní struktury.

S rafinovanými liniemi a zároveň diskrétně, elegantně a jednoznačně aktuálně se tyto stojící baterie/sprchy tyčí coby sochy, vyplňující prostor a dokonale ladí se stylem koupelny.

Obecné charakteristiky vodovodních baterií pro VANU/UMYVADLO:

  • Vestavné těleso pro montáž k podlaze je součástí dodávky. S regulátory pro naklonění a orientaci.

  • Provedení v Chromu, Oceli, Bílé a matné Černé.

  • Nastavení průtoku a teploty vody pomocí kohoutku či páky.

volne_stojici_baterie_vanova.png

Volně stojící baterie jsou překvapivé také tím, že jsou vybaveny dvěma nezávislými regulátory, jedním pro naplnění vany a druhým pro ruční sprchu. Do současnosti byly volně stojící baterie, dostupné na trhu, vybaveny jednou pákou pro nastavení teploty vody a jedním přepínačem mezi ramínkem pro vanu a ruční sprchou. Tento systém může působit nepříjemnosti a dokonce i způsobit nehodu, a to proto, že voda při plnění vany mívá teplotu přibližně 65° C a dojde-li v průběhu plnění k nechtěnému přepnutí přepínače na ruční sprchu, může dojít k opaření. Skutečně inovativním prvkem je to, že je regulátor pro ruční sprchu u nových baterií TRES Griferíaomezen na teplotu 45° C. Dalším důležitým prvkem je nakloněný nosník ruční sprchy, zabraňující kapání vody mimo vanu. 

Baterie do prostoru TRES pro vanu naleznete v našem e-shopu.

Baterie do prostoru TRES k umyvadlu naleznete v našem e-shopu.