Sapho

Náš kamenný i internetový obchod patří mezi významné dodavatele ucelené nabídky vybavení koupelen, které vyrábí nebo dodává firma SAPHO.

Výhradně česká firma SAPHO byla založena v roce 1990 jako rodinný podnik. Původní síť maloobchodních prodejen se sanitární technikou byla postupně transformována na distribučně velkoobchodní organizaci s hlavním sídlem v Líbeznicích u Prahy. Vlastní objekt firmy, s dobrou dopravní dostupností, disponuje nejmodernějšími technickými prostředky pro zajištění obsluhy a ve spojení s vysoce kvalifikovanými pracovníky splňuje veškerá kritéria moderního prodeje.V roce 1995 byla započata výroba vířivých van a následně výroba jejich komponentů. V nedávné minulosti firma expandovala rovněž na Slovensko, kde založila v Prievidzi stejnojmenný podnik s identickým zaměřením.

V současnosti firma SAPHO nabízí široký sortiment koupelnového vybavení, který distribuuje do specializovaných prodejen v České a Slovenské republice. Společnost má dále vlastní zastoupení v Maďarsku a Litvě.

V nabídce firmy je sortiment 50 tuzemských a téměř 100 zahraničních výrobců. Kvalita nabízeného zboží a jeho spolehlivost je zajištěna nejen důkladným výběrem dodavatelů, ale rovněž prostřednictvím atestů příslušných autorizovaných osob

22-ti letá historie a rostoucí obrat firmy potvrzují správnost zvolené marketingové strategie zaměřené na širokou nabídku kvalitního zboží, které uspokojí široké spektrum zákazníků.